Blog turystyczny - turystyka polska i zagraniczna

Rejs w podróż poślubną

Wpis z dnia 27/02/2010

Rejs w podróż poślubną to dla wielu par temat-abstrakcja. Po hucznym weselisku dość często nie ma czasu myśleć o takich rzeczach, bo nasza polska mentalność nakazuje natychmiastową konfrontację z przytłaczającą prozą życia. Marzenia jednak należy spełniać, a wrażenia z podróży poślubnych zawsze pozostają na trwałe w pamięci.

Romantyczne noce z ukochanym na statku, obserwowanie morza i gwiazd w ramionach tej jedynej osoby może się nam zdarzyć tylko raz w życiu, więc nie marnujmy okazji. Mnóstwo par decyduje się w rejs na Morzu Śródziemnym, dużym zainteresowaniem cieszy się również Morze Karaibskie, popularne jest też Morze Północne. Statek to niewątpliwie wyśnione miejsce dla małżeństw, które oprócz zasmakowania intymności w warunkach niecodziennych, są też otwarte na spontaniczną zabawę i wypoczynek w gronie otwartych i kulturalnych współpasażerów.

Zamówić podróż można przez cały rok bez limitów, ceny od 500 euro wzwyż, istnieją też liczne promocje dla nowożeńców. Pewne decyzje podejmujemy w życiu tylko raz. Ślub można wziąć wielokrotnie, ale często się zdarza, że tylko jedna podróż poślubna zapada w pamięć najmocniej. Zdecyduj się zatem i popłyń razem z nami.

Tagi: , , , , ,