Blog turystyczny - turystyka polska i zagraniczna

Życie nocne w Warszawie

Wpis z dnia 27/02/2010

O zmierzchu Warszawa zmienia się nie do poznania. Życie nocne w Warszawie opiera się głównie na klubowych szaleństwach. Jeżeli lubisz dobrą muzykę, towarzystwo nietuzinkowych ludzi i dobrą zabawę- na pewno znajdziesz coś dla siebie. Warszawa jest bogata w miejsca przeznaczone do wypoczynku i rozrywki. Obok klubów o uznanej marce, posiadających stałych bywalców znajdziemy też mnóstwo lokali będących „na starcie” swojego istnienia, może mniej komercyjnych i rzucających się w oczy, ale równie interesujących. Poza tym mogą one stanowić miłą odskocznię od miejsc tak tłumnie odwiedzanych przez hałaśliwych, spragnionych dzikich wrażeń klubowiczów.

Lokale goszczą najpopularniejszych dj-ów z całego świata, istnieje wieloraki wachlarz repertuarowy, różne rodzaje parkietów, nikt nie będzie czuł się niezadowolony. Kluby otwarte są na różnorakich klientów, ochrona profesjonalnie podchodzi do wszelkich nieporozumień, a ludzie nacechowani różnymi odmiennościami nie czują się dyskryminowane.

Jeżeli masz dystans do klubowego życia lub etap szaleństwa i burz hormonów masz już zdecydowanie za sobą, możesz skorzystać z bogatej oferty stołecznych kin i nocnych seansów klasycznych filmów, bo przecież życie nocne w Warszawie to nie tylko rozrywka, ale także kultura.

Tagi: , ,